Jste zde: Domácí stránka |

Další akustické prvky

Volně zavěšené prvky – dávají akustickému podhledu úplně nový rozměr. S tímto doplňkovým systémem se podhled stává více než jen pouhým povrchem - získává funkci designového elementu a ústředního bodu. Systém lze použít jako volně zavěšenou jednotku nad jednacím stolem nebo pracovní stanicí. Je také možno jej využít ke změnám úrovně nebo v přechodech,či k jiným konstrukčním prvkům, například horizontální prvek s barvenými hranami. Je instalován za pomocí závěsů.

Zakřivené stropní panely - vám dovolují měnit výšku různých částí podhledu. Představují snadný způsob, jak strop přizpůsobit instalacím a konstrukčním prvkům, které tvoří nedílnou součást budovy. Díky zvedání a snižování podhledu touto formou lze vytvořit inovační a vzrušující design stropu.

Pohlcovače zvuku - po obvodu stropu jsou nesmírně důležité, neboť absorbují jak zvuky přicházející přímo ze zdroje zvuku tak i zvuky odražené od horních částí stěn. Systém je využíván k vytvoření plynulého přechodu mezi stěnou a zavěšeným podhledem bez jakýchkoliv viditelných stěnových profilů.

Loading...

Protihlukové řešení interiéru

Podobné stránky

Loading...

Protihlukové řešení interiéru