Jste zde: Domácí stránka |
ravalon.cz > Prodej > Protihlukové řešení interiéru

Protihlukové řešení interiéru

Protihlukové řešení interiéru
Protihlukové řešení interiéru
Protihlukové řešení interiéru
Protihlukové řešení interiéru
Protihlukové řešení interiéru

Většinu našeho času trávíme uvnitř budov, to znamená, že dobré pracovní prostředí je základ. Akustická pohoda je jeho nezbytnou součástí!

Nabízíme Vám akustické podhledy a stěnové panely, které svou funkčností, atraktivním vzhledem a výjimečnými absorpčními vlastnostmi, přispívají k tvorbě příjemného pracovního prostředí.

Významnými partnery jsou společnosti:

Saint Gobain Ecophon ČR -   naším posláním je spoluvytváření dobrého pracovního prostředí příjemného pro zrak, sluch i mysl.

 Naším cílem je vytvořit dobré pracovní prostředí nejen v kancelářích, ale také ve školních a zdravotnických zařízeních, stejně tak i na průmyslových pracovištích a veřejných prostorách.

Dobré pracovní prostředí přispívá k výkonu pracovníků a jejich spokojenosti. Potkává se zde mnoho faktorů - akustické prostředí je jedním z nich.

 

AMD Akustika - firma AMD akustika s.r.o. vám může nabídnout komplexní řešení akustiky interiérů pomocí obkladů stěn, akustických podhledů, závěsných nebo stojících absorbérů nebo kročejové izolace. Firma disponuje širokou škálou materiálů od polyuretanových pěn, přes melaminové pěny Basotect®, tvrdé neprůzvučné materiály až po speciální vrstvené materiály. Umíme dodat materiály v deskách, návinech nebo tvarovaných dílech přesně podle specifikace zákazníka.